چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی برروی کاغذ گلاسه همراه با روکش و یا پارچه ای انجام می شود. از ساک دستی کاغذی معمولا به عنوان ساک های خرید، بسته بندی و تبلیغاتی استفاده می شود. امروزه مجموعه ها و موسسات بزرگ از ساک دستی و یا شاپینگ بگ ها به عنوان ابزاری قدرتمند برای معرفی برند خود استفاده میکنند. چاپ ساک دستی کاغذی بندی با روکش های سلفون براق و یا مات در این مجموعه با چهار رنگ اختصاصی و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت تماما اختصاصی انجام میشود.

چاپخانه درشهر ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

دسترسی سریع چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی گلاسه ۱۷۰ گرم با روکش سلفون مات یا براق

چاپ ساک دستی روی کاغذ گلاسه 170 گرم همراه با روکش سلفون مات و یا براق ، یکی از زیباترین و لوکس ترین سری های ساک دستی می باشد. چاپ روی ساک دستی گلاسه با روکش ( Shopping Bag ) در 9 سایز متفاوت و با عطف های متفاوت چاپ میشود. چاپ ساک دستی به صورت فول رنگی و روی شیت اختصاصی با بالاترین کیفیت انجام میشود. این ساک دستی با دسته بندی ارائه می شود و امکان انجام فیلم یووی روی این محصول مقدور می باشد که جلوه و زیبایی خاصی به این محصول خواهد بخشید.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش ساک دستی 500 عدد میباشد و لطفا برای انجام طراحی از قالب های آماده طراحی که در قسمت توضیحات هر محصول موجود می باشد برای طراحی استفاده نمایید. ( S5 )

چاپ ساک دستی کرافت ۱۲۰ گرم

یکی از سری ساک دستی های زیبای تبلیغاتی و در عین حال با هزینه پایین ، چاپ ساک دستی کرافت ۱۲۰ گرم می باشد. از ویژگی های این محصول : اول حداقل تیراژ این محصول می باشد که ۵۰۰ است و دیگری امکان انتخاب تعداد رنگ چاپی است که موجب کاهش هزینه چاپ می شود. چاپ ساک دستی روی کاغذ کرافت ۱۲۰ گرم نیز مشابه ساک های گلاسه در ۹ سایز متفاوت متناسب با سلیقه با خواست شما مشتریان گرامی می باشد. چاپ روی ساک دستی کرافت بر روی شیت اختصاصی انجام می شود و فرم های ۲ رنگ به صورت یک رنگ اصلی + یک رنگ ساختگی می باشد.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش ساک دستی کاغذ کرافت ۵۰۰ عدد می باشد و لطفا برای انجام طراحی از قالب های آماده طراحی که در قسمت توضیحات هر محصول موجود می باشد برای طراحی استفاده نمایید. ولی در صورتی که نیاز به طراحی دارید می توانید با شرکت در ارتباط باشید تا طراحان مجموعه کار طراحی ساک دستی شما را انجام دهند.

چاپ ساک دستی ایندربرد 230 گرم با روکش سلفون مات یا براق

چاپ ساک دستی روی کاغذ ایندربرد (ایندربورد) 230 گرم همراه با روکش سلفون مات و یا براق ، جز ضخیم ترین و لوکس ترین ساک دستی های قابل چاپ در مرکز چاپ درشهر می باشد. از تفاوت های کاملا مشهود کاغذ ایندربرد نسبت به گلاسه شق و رق بود و یا به اصطلاح استخوان دار بودن این نوع ساک دستی ها می باشد. چاپ روی ساک دستی ایندربرد 230 گرم با روکش ( Shopping Bag ) در 9 سایز متفاوت و با عطف های متفاوت چاپ میشود. چاپ ساک دستی به صورت فول رنگی و روی شیت اختصاصی با بالاترین کیفیت انجام میشود. این ساک دستی با دسته بندی ارائه می شود و امکان انجام فیلم یووی و  انجام طلاکوبی روی این محصول مقدور می باشد که جلوه و زیبایی خاصی به این محصول خواهد بخشید.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش ساک دستی 500 عدد میباشد و لطفا برای انجام طراحی از قالب های آماده طراحی که در قسمت توضیحات هر محصول موجود می باشد برای طراحی استفاده نمایید.

نکات مهم در خصوص طراحی و چاپ ساک دستی

  1. لطفا برای انجام طراحی توسط خودتان از فایل های کرل و یا فتوشاپ موجود در هر سایز استفاده نمایید.
  2. برای انجام طراحی مود رنگی فایل های خود را روی CMYK قرار دهید.
  3. در صورتی که برای چاپ ساک دستی کاغذی خود نیاز به طراحی داشتید می توانید روی کمک طراحان مجموعه چاپ درشهر حساب کنید.
  4. به دلیل تاکنی و پاکت سازی اتوماتیک ساک دستی ها ، احتمال جابه جایی ۱ تا ۲ میل در محل های تا نسبت به طرح وجود دارد.
  5. کلیه ساک های دستی کاغذی ( شاپینگ بگ ) همراه با بند نخی ارائه می شوند که به صورت جداگانه تحویل داده می شوند.
  6. برای چاپ ساک محصولات فست فودی می توانید به قسمت خدمات چاپی و محصولات فست فودی مراجعه بفرمایید.