۱- سامانه ثبت سفارش چاپ درشهر به چه شکل است؟

بهترین روش برای ثبت سفارش در مجموعه چاپ درشهر از طریق سایت و بصورت آنلاین می باشد. در گام های بعدی شما می توانید از طریق تلگرام ثبت سفارش خودتان را انجام بدهید. به دلیل حجم بالای تلگرام توصیه ما ثبت سفارش از طریق سایت می باشد.

۲- آیا امکان ثبت سفارش حضوری وجود دارد؟

همانطور که گفته شد توصیه اول ما ثبت سفارش بصورت غیرحضوری و از طریق سایت می باشد. اگر ثبت سفارش بصورت غیرحضوری برای شما میسر نبود می توانید بصورت حضوری تشریف بیاورید.

۳- آیا قیمت های سایت بروز می باشند؟

بله همواره تلاش می شود که قیمت های سایت کاملا بروز باشند. ولی در تمامی صفحاتی که قید شده که قیمت ها بروز می باشند، قیمت های بروز می باشد و امکان ثبت سفارش با قیمت های اعلامی وجود دارد.

۴- آیا قیمت های سایت بهمراه چاپ هستند؟

بله کلیه قیمت های سایت به همراه چاپ ، و بسته بندی می باشد و در هنگام ثبت سفارش هیچ گونه هزینه دیگری از شما دریافت نمی شود.

۵- آیا این امکان وجود دارد هزینه ی سفارش را هنگام تحویل درب منزل پرداخت کرد؟

چون سفارشی که شما به مجموعه چاپ درشهر می دهید بطور کامل مربوط به شخص شما و کاملا اختصاصی می باشد باید هزینه آن قبل از چاپ واریز بشود.

۶- چند درصد مبلغ رو می توانم ابتدا پرداخت بکنم؟

برای سفارشات زیر ۵۰۰ هزار تومان قبل از ثبت سفارش باید کل هزینه واریز بشود و برای مبالغ بالای ۵۰۰ هزار تومان شما می توانید ابتدا ۷۰ درصد مبلغ رو واریز بفرمایید و باقی مانده حسابتان را قبل از ارسال واریز بفرمایید.

اگر قصد دارید برای تحویل بصورت حضوری تشریف بیاورید می توانید سفارشتان را خوب ارزیابی بکنید و در صورت نبود هیچ گونه ایراد و مشکلی باقی مانده حسابتان را تسویه بفرمایید.

۷- هزینه را به چه شکل واریز بکنیم؟

شما می توانید به سه روش هزینه را واریز بفرمایید: روش اول بصورت آنلاین از طریق سایت. روش دوم بصورت کارت به کارت و روش سوم بصورت حضوری قبل از ثبت سفارش

۸- مدت زمان تحویل سفارش چند روز می باشد؟

هر محصولی که در سایت چاپ درشهر وجود دارد زمان تحویل آن متفاوت می باشد. در حوزه سابلیمیشن زمان تحویل بین یک تا سه روز کاری می باشد. ولی در حوزه های دیگر بسته به نوع محصول زمان تحویل آن متفاوت می باشد. که زمان تحویل بطور کامل در هر بخش توضیحات آن داده شده است.

۹- زمان تحویل به چه شکل محاسبه می شود؟

در حوزه افست اگر ثبت سفارش تحویل عادی تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت سفارش انجام بشود فردای آن روز به عنوان روز اول کاری محاسبه می شود. و اگر سفارش فوری یکروزه باشد ملاک سفارش قبل از ساعت ۱۱ صبح می باشد.

در حوزه سابلیمیشن اگر قبل از ساعت ۱۲ ثبت سفارش نهایی بشود همان روز به عنوان روز اول کاری محاسبه می شود.

۱۰- زمان تحویل سفارشات فوری به چه شکل می باشد؟

در حوزه افست اگر تا قبل از ساعت ۱۱ ثبت سفارش شما نهایی بشود زمان تحویل سفارش شما همان روز آخر وقت (ساعت ۱۹ ) یا فردا صبح بعد از ساعت ۹ صبح آماده تحویل می باشد.

در حوزه سابلیمیشن اگر تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت سفارش شما نهایی بشود زمان تحویل شما (غیر از ایام پیک کاری) فردای روز می باشد.

۱۱- آیا برای تحویل سفارش امکان حضوری وجود دارد؟

بله شما می توانید برای تحویل سفارش و ارزیابی سفارش چاپی خودتان بصورت حضوری تشریف بیاورید.

۱۲- نحوه ارسال به چه شکل می باشد؟

ما در محموعه چاپ درشهر برای مشتریانمان در تهران امکان ارسال به دو روش وجود دارد: روش اول بصورت حضوری و روش دوم ارسال سفارش توسط شرکت الوپیک

در شهرستان به سه روش امکان ارسال سفارشات وجود دارد روش اول از طریق اداره پست . روش دوم از طریق شرکت اتوبوس رانی تحت قراداد با مجموعه چاپ درشهر (کالارسان) و روش سوم از طریق باربری

۱۳- هزینه ارسال با شرکت و یا با مشتری می باشد؟

هزینه ارسال چه در تهران و چه در شهرستان بصورت پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.

۱۴- فایل های خودمان را به چه شکل باید ارسال بکنیم؟

شما به چهار طریق می توانید فایل های خودتان را ارسال بفرمایید. روش اول از طریق سایت. روش دوم از طریق شبکه های اجتماعی (تلگرام). روش سوم از طریق ایمیل و روش چهارم از طریق ارسال CD و یا از طریق فلش بصورت حضوری.

۱۵- فایل هایی که قرار است برای چاپ ارسال بشود چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

ما بطور کامل در هر بخش از سایت و در حوزه های مختلف چاپی توضیحاتی مفصل و کامل در خصوص نحوه ارسال فایل چاپی شما بیان شده است.

بطور مختصر در همه حوزه ها فایل چاپی شما باید نهایت کیفیت را داشته باشد که ما بتوانیم یک چاپ باکیفیت تقدیم شما بکنیم.

۱۶- فایل چاپی را با چه فرمتی ارسال بکنم؟

پیشنهاد اول ما بصورت PDF و بعد JPG و گزینه های بعدی TIF و فتوشاب می باشد. چون فرمت های دیگر مثل فتوشاپ لایه باز می باشد و ممکن است در سیستم های مختلف محل قرارگیری مطالب متفاوت باشد و این عامل باعث اشتباه چاپ شدن سفارش شما بشود.

۱۷- من برای چاپ فایل آماده ندارم چه کاری باید انجام بدهم؟

اگر شما فایل آماده تحویل ندارید ما در مجموعه چاپ درشهر می توانیم خدمات طراحی به صورت اختصاصی برای شما عزیزان انجام دهیم

۱۸- هزینه طراحی به چه شکل می باشد؟

هزینه طراحی در بخش افست یکرو ۴۰ هزار تومان و دو رو ۶۰ هزار تومان می باشد

هزینه طراحی بروشور ۸۰ هزار تومان

هزینه طراحی پاکت ۶۰ هزار تومان

هزینه طراحی پوستر ۶۰ هزار تومان

و هزینه باز طراحی لوگو ۱۵۰ هزار تومان می باشد

۱۹- آیا بعد از طراحی فایل طراحی شده را به ما می دهید؟

هزینه ای که ما از مشتریان عزیزمان دریافت می کنیم بابت ارائه خدمت و فقط هزینه دستمزد طراحی می باشد و اگر فایل لایه باز طراحی تان را بخواهید هزینه جدای آن هزینه باید پرداخت بکنید و در آن صورت امکان ارسال فایل وجود دارد.

۲۰- چه موارد شما گارانتی می شود؟

شما می توانید برای کسب اطلاعت بیشتر در خصوص شرایط گارانتی از طریق سایت بطور مفصل این مطالب را مطالعه بفرمایید.