خرید کاغذ A4

آیا به دنبال فروشگاهی هستید که بتوانید متنوع ترین برند های کاغذ A4 موجود در بازار را بدون واسطه و با قیمت مناسب دریافت نمایید. چاپخانه در شهر جزء معدود شرکت هایی است که انواع کاغذ A4 را از وارد کننده اصلی به صورت مستقیم دریافت نموده و با قیمت ارزان تر در اختیار شما عزیزان همراه قرار می دهد. مطرح ترین برند های کاغذ A4 که در این مرکز همواره در طول سال ارائه می شود دبل آ ( Double A ) ، پیپر وان ( Paper One ) ، کپی مکس ( CopiMax ) ، گلد ( Gold ) و … می باشد. یادآوری این نکته ضروری است که قیمت کاغذ آ۴ گاها در طول یک روز تا چند بار تغییر می کند، اما ما در چاپخانه درشهر در تلاشیم که بروزترین قیمت کاغذ A4 را در اختیار شما عزیزان به صورت آنلاین قرار دهیم.

سفارشات فروش کاغذ A4 در تهران در ساعات اداری در کمتر از ۲-۳ ساعت از طریق الو پیک ارسال شده و در اختیار شما قرار می گیرد. و برای سفارشات شهرستان نیز بلافاصله پس از ثبت سفارش به باربری ارسال می گردد.

چاپخانه درشهر ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

دسترسی سریع خرید کاغذ

خرید کاغذ کپی مکس مرغوب اورجینال ۸۰ گرمی ( CopiMax )

کاغد A4 کپی مکس و یا CopiMax پرمصرف ترین کاغذ حال حاضر بازار کشور می باشد. کاغذ CopiMax به دو صورت در بازار موجود می باشند. کاغذ کپی مکس مرغوب مرغوب مجموعه در دورنگ بسته بندی قرمز و ابی با برش  داخل کشور می باشند.  کاغذ A4 CopiMax دارای وزن هر برگ ۸۰ گرم می باشند و به صورت بسته ای عرضه می شوند. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 کپی مکس مرغوب ارائه شده در چاپخانه درشهر همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

کاغذ کپی مکس در دو بسته بندی قرمز یا آبی موجود می باشد که هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

کاغذ های کپی مکس مجموعه با کیفیت بسیار عالی و برش عالی به صورت مستقیم و زیر قیمت بازار عرضه می شوند. و به صورت فوری در تایم های اداری ارسال میشوند.

خرید کاغذ سل پرینت ۸۰ گرمی ( Cell Print )

کاغذ A4 سل پرینت و یا Cell Print از دیگر برند های مطرح و پرمصرف بازار کاغذ A4 کشور می باشد. وزن کاغذ های سل پرینت ۸۰ گرمی واقعی و مرغوب می باشد. کاغذ A4 سل پرینت ( Cell-Print ) برای پرینتر های جو هر افشان ، لیزری و یا کپی فکس بسیار مناسب می باشد. ابعاد کاغذ ها ۲۱۰ در ۲۹۷ میلیمتر می باشد. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 سل پرینت بدون پُرز ارائه شده در چاپخانه درشهر همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

خرید کاغذ دبل آ ( Double A )

کاغذ A4 دبل آ یا Double A در سالیان گذشته همواره از بهترین و برترین برند های پرمصرف بازار داخل کشور می باشد. کاغذ دبل آ از ماندگارترین کاغذ ها برای پرینتر های دورو با کنتراست بالا می باشد. کاغذ آ۴ دبل آ کمترین جذب گرد و غبار را نسبت به سایر کاغذ ها داشته که این امر سبب می شود که کاغذ Double A باعث افزایش طول عمر پرینتر شما گردد. از دیگر ویژگی های کاغذ A4 دابل آ خاصیت ضد حلقه شدن آن یا Anti curl می باشد. خمیر کاغذ DoubleA از چوب درختان اکالیپتوس در زمین های بلا استفاده تهیه می گردد. کاغذ A4 دبل آ به صورت کارتنی و در هر کاتن ۵ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.

خرید کاغذ پیپر وان ( Paper One )

کاغذ A4 پیپر وان یا Paper One نیز از برند های درجه یک بازار ایران بوده و همیشه در صدر پرفروش ترین کاغذ A4 محسوب شده است. کاغذ Paper One ساخت کشور اندونزی بوده که همواره کشور اندونزی برترین کیفیت کاغذ را در آسیا تولید می کند. کاغذ پیپروان غالبا تراکمی بالای ۸۵ درصد را دارا بوده است. چاپخانه های بزرگ از کاغذ آ۴ پیپر وان همواره برای چاپ سررسید های با کیفیت و همچنین مجلات و کتب گران قیمت استفاده می کنند. ادارات دولتی ، بانک ها و مراکز مهم همیشه به دلیل تراکم بالا و عدم پوسیدگی کاغذ Paper One در گذشت سال ها ترجیح خود را به استفاده از این محصول قرار می دهند. کاغذ A4 Paper One به صورت کارتنی و در هر کارتن ۵ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.