چاپ کارت ویزیت

ایجاد و چاپ کارت ویزیت می تواند برای کسب کار شما بسیار موثر باشد، شما می توانید برای چاپ کارت ویزیت از طرح های خودتان و یا از متخصین چاپخانه درشهر استفاده کنید شما همچنین می توانید در چاپخانه درشهر از متنوع ترین طرح های رنگی که تصویری از شرکت شما را نشان می دهد استفاده و با بالاترین کیفیت و با مجهز ترین دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت کارت ویزیت های اختصاصی خود را چاپ نمایید. چاپخانه درشهر این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب یک کارت ویزیت مناسب و با یک چاپ بسیار عالی بتوانید یک کسب کار زیبا را  برای خود به ارمغان بیاورید.

چاپخانه درشهر ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

دسترسی سریع چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزت های سلفون مات نیز مشابه سلفون براق برروی کاغذ گلاسه ی 300 گرم چاپ می شود و بعد از چاپ با روکشی از جنس سلفون مات روی آن پوشانده می شود.این گونه سلفون مات جهت استحکام بیشتر کارت ویزیت و جلوگیری از ارتباط مستقیم پوست دست با رنگ های چاپ شده صورت می پذیرد. کارت ویزت های سلفون مات و براق مقرون به صرفه ترین کارت ویزیت های موجود در بازار می باشند. در کارت ویزیت های سلفون مات امکان چاپ یووی (UV) نیز وجود دارد که باید در فایل های جداگانه ای ارسال شوند.

چاپ کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزت های سلفون براق برروی کاغذ گلاسه ی 300 گرم چاپ شده و بعد از چاپ با روکشی از جنس سلفون براق روی آن پوشانده می شود.سلفون براق جهت استحکام بیشتر کارت ویزیت و جلوگیری از ارتباط مستقیم پوست دست با رنگ های چاپ شده صورت می پذیرد. کارت ویزت های سلفون مات و براق مقرون به صرفه ترین کارت ویزیت های موجود در بازار می باشند.

چاپ کارت ویزیت های نوشتاری

( کتان آلمان | کتان امباس | کارتی | کرافت | مقوا پشت طوسی )

این سری کارت ویزیت ها بدون روکش می باشند و برای نوشتن بسیار مناسب می باشند. سایز این کارت ویزیت ها معمولا در سایز 4.8 در 8.5 سانتی متر می باشد که بهتر است حدود 3 میل از طرفین کارت ویزیت لقی طراحی در نظر گرفته شود. این نوع کارت ویزیت ها جزء پرطرفدار ترین کارت ویزیت های موجود در بازار می باشند هم به لحاظ قیمتی و هم از لحاظ جنس. فقط نکته این که در این نوع کارت ویزیت که حائز اهمیت است این است که برای چاپ کارت ویزیت های کتان امباس و کتان آلمان بهتر است از رنگ های تیره و به اصلاح تمپلات استفاده نگردد.

چاپ کارت ویزیت های گلاسه و بافت دار براق

( گلاسه یووی | چرمی | سوسماری )

این سری کارت ویزیت ها دارای روکش می باشند که امکان نوشتن روی آنها را فراهم نمی کند. البته امکان چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی بافیلتر یا بدون روکش یووی می باشد ( No UV ) . البته در صورتی که ترجیح می دهید که کارتان بدون روکش یووی باشد در فرم سفارش در قسمت توضیحات ذکر بفرمایید. کارت ویزیت های گلاسه یووی و چرمی و سوسماری در سایز ۸٫۵ در ۴٫۸ به صورتی لتی محاسبه می شوند که امکان چاپ این جنس ها تا سایز ۳۴ در ۴۸ سانتیمتر فراهم می باشد. چاپ کلیه این کارت ویزیت ها بسیار عالی می باشد و کلیه رنگ ها شفاف و درخشنده خواهند شد.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزت های لمینت براق برروی کاغذ گلاسه ی ۳۰۰ گرم چاپ شده و بعد از چاپ روکش لمینت ۱۵۰ میکرون برروی آن قرار می گیرد. لمینت براق استحکام فوق العاده ای به کارت ویزیت می بخشد و به شدت مانع از خم شدن و پاره شدن کارت ویزیت می گردد. کلیه رنگ های چاپ شده برروی کارت ویزیت لمینت براق بسیار زنده و پررنگ (پررنگ تر از لمینت مات) می باشد و محدودیت رنگی در چاپ این کارت ویزیت وجود ندارد. کلیه کارت ویزت های لمینت شده دور گرد می باشند.

چاپ کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزت های لمینت مات نیز برروی کاغذ گلاسه ی ۳۰۰ گرم چاپ شده و بعد از چاپ روکش لمینت مات ۱۵۰ میکرون برروی آن قرار می گیرد. انجام لمینت استحکام فوق العاده ای به کارت ویزیت می بخشد و به شدت مانع از خم شدن و پاره شدن کارت ویزیت می گردد. کلیه رنگ های چاپ شده برروی کارت ویزیت لمینت مات بسیار زنده و پررنگ می باشد و محدودیت رنگی در چاپ این کارت ویزیت وجود ندارد. کلیه کارت ویزت های لمینت شده دور گرد می باشند.

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته

یکی از انواع کارت ویزیت های موجود در بازار کارت ویزیت لمینت برجسته است که جز زیباترین انواع کارت ویزیت می باشد. جنس لمینت برجسته از ۲ ورق گلاسه ۳۰۰ گرم تشکیل شده که به همراه سلفون مات به یکدیگر کاملا پرس شده اند که این امر سبب شده این گونه کارت ویزیت ها از ضخامت بسیار خوبی برخوردار باشند. برای برجسته کردن کارت می توانید قسمت های دلخواهتان را در فایلی جداگانه ارسال نمایید که برروی کارت به صورت یووی چاپ و براق و برجسته گردد.

چاپ کارت ویزیت مخملی

کارت ویزت مخملی به دو صورت موجود می باشد، در حالت اول روکش سلفون مات مخملی نرم بر رروی گلاسه ۳۰۰ گرم قرار می گیرد که در دو سایز ویزیتی و ۹ در ۶ موجود می باشد، و در حالت دوم سلفون مخملی برروی لمینت ( البته در این مدل از روکش لمینت استفاده نمی گردد و از ۲ عدد گلاسه ۳۰۰ گرم که به یکدیگر پرس شده اند استفاده می شود ) قرار می گیرد. کیفیت رنگ این روی این کارت ویزیت بسیار عالی می باشد و محدودیت رنگی برای چاپ وجود ندارد.

چاپ کارت ویزیت طلاکوب

چاپ کارت ویزیت طلاکوب از دیگر خدمات قابل ارائه در چاپ درشهر می باشد. طرح های کارت ویزیت های طلاکوب بر روی گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شوند و در کارت ویزیت های لمینت مات و براق ابتدا طرح چاپ شده و طلاکاری می شود و سپس برروی چاپ و طلا روکش لمینت قرار میگیرد که عمر طلاکاری را چندین برابر می کند، ولی در سایر کارت ویزیت ها پس از روکش ، کارت ویزیت طلاکوب می شود. نکته ای که در طراحی کارت ویزیت های طلاکوب حائز اهمیت است این است که در زیر ناحیه ای را که می خواهید طلاکوب شود بهتر است طرحی چاپ نشود و ثانیا از خطوط نازک هم برای ناحیه طلاکوب استفاده نگردد.

چاپ کارت ویزیت مربع

کارت ویزیت های مربع در مدل های لمینت با روکش ۱۵۰ میکرون و لمینت با ۲عدد گلاسه ۳۰۰ گرم پرس شده موجود می باشند که در حالت ابتدایی کارت ویزیت مربع در قطع ۵.۵*۵.۵ به دو صورت روکش لمینت مات و روکش لمینت براق ۱۵۰ میکرون است و سایر کارت ویزیت های مربع دارای روکش سلفون مات می باشند که در نواحی یووی و طلاکوب براق می شوند و سایز آنها نیز ۵.۹ در ۵.۶ می باشد.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی PVC (جنیوس)

جنس این سری از کارت ویزیت ها از پی وی سی PVC ( جنیوس ) می باشد. مشابه کارت ویزیت پی وی سی را روزانه شما به دستان خود دارید مانند کارت عابر بانک و یا گواهی نامه (جدید) و… استفاده از این کارت ویزیت ها علاوه بر مقاومت بسیار بالا و چاپ رنگ های زنده بسیار شیک می باشد. قیمت کارت ویزیت پی وی سی به دلیل متریال مصرفی از سایر کارت ویزیت ها بالاتر می باشد.

چاپ کارت ویزیت لیبل

کارت ویزت لیبلی به صورت پشت برچسبدار می باشد و کلیه این کارت ویزیت ها در ابعاد ۸.۵ در ۴.۸ می باشند. برای سفارش چاپ لیبل می توانید از صفحه تخصصی چاپ لیبل این مرکز بازدید فرمایید.

چاپ کارت ویزیت آهنربایی

چاپ روی کارت ویزیت آهنربایی یک کارت ویزیت خاص است که البته شرایط استفاده ی خاصی را نیز می طلبد و بسیار مناسب برای رستوران ها و آژانس های مسافربری و … می باشد. سایت گوگل می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال | ۶ ساعته | تیراژ پایین

کارت ویزیت دیجیتال تیراژ پایین از دیگر خدمات مجموعه چاپ درشهر می باشد. کارت ویزیت های دیجیتال فوری بوده و در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد. ابعاد چاپ کارت ویزیت های دیجیتال ۹x5 می باشد (Size=9×5) . و در حال حاضر امکان دور گرد کردن کارت ویزیت های دیجیتال وجود ندارد. توجه داشته باشید که سایز بعد برش حدود ۳ میلی متر کوچکتر می باشد.

کارت ویزیت های دیجیتال ۶ ساعته چاپ و آماده ارسال می شوند. به دلیل تحویل فوری کارت ویزیت مستقیما از چاپخانه ارسال میگردند در صورت درخواست تحویل حضوری حتما با مجموعه هماهنگ نمایید.

نکات مهم در خصوص طراحی و چاپ کارت ویزیت

  1. نوع طراحی کارت ویزیت: انتخاب نوع رنگ در کارت ویزیت بسیار مهم است. سعی کنید در کارت ویزیت خود را از رنگ هایی که ویژگی های شرکت شما را منتقل می کنند، استفاده نمایید.
  2. کارت ویزیت شما باید به سه بخش تقسیم شود یک عنوان شغلی: یعنی اینکه باید به مخاطبان خود بگویید که چه کاری شما می توانید انجام بدهید. دوم اطلاعات تماس: شامل یک شماره تلفن، ایمیل، وب سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی تان. سوم فضای خالی از متن که اجازه دهید طراحی کارت شما دیده و نمایش داده شود.
  3. یک کارت ویزیت زیبا نیازمند یک آرم یا لوگو بسیاز زبیا می باشد.شما می توانید آرم کارت ویزیتتان را خودتان آماده و یا به متخصصین طراحی چاپ درشهر واگذار نمایید.اما انتخاب یک آرم جذاب و زیبا، ساده ترین و موثر ترین نوع بازاریابی است که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید، و این اولین گام در طراحی و چاپ کارت ویزیت عالی می باشد.

نکات مهم در خصوص طراحی و چاپ کارت ویزیت

  1. نوع طراحی کارت ویزیت: انتخاب نوع رنگ در کارت ویزیت بسیار مهم است. سعی کنید در کارت ویزیت خود را از رنگ هایی که ویژگی های شرکت شما را منتقل می کنند، استفاده نمایید.
  2. کارت ویزیت شما باید به سه بخش تقسیم شود یک عنوان شغلی: یعنی اینکه باید به مخاطبان خود بگویید که چه کاری شما می توانید انجام بدهید. دوم اطلاعات تماس: شامل یک شماره تلفن، ایمیل، وب سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی تان. سوم فضای خالی از متن که اجازه دهید طراحی کارت شما دیده و نمایش داده شود.
  3. یک کارت ویزیت زیبا نیازمند یک آرم یا لوگو بسیاز زبیا می باشد.شما می توانید آرم کارت ویزیتتان را خودتان آماده و یا به متخصصین طراحی چاپ درشهر واگذار نمایید.اما انتخاب یک آرم جذاب و زیبا، ساده ترین و موثر ترین نوع بازاریابی است که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید، و این اولین گام در طراحی و چاپ کارت ویزیت عالی می باشد.

طرح های آماده چاپ کارت ویزیت

نمونه آماده کارت ویزیت

در اینجا می توانیدکلیه نمونه ها و ایده های کارت ویزیت را ببینید و انتخاب نمایید

طراحی اختصاصی کارت ویزیت

شما می توانید طراحی اختصاصی کارت ویزیت خودتان را به تیم طراحی چاپ درشهر واگذار نمایید

چــــرا چــــاپ درشهر !!!

شما می توانید کارت ویزیتی که منحصر به فرد برای کسب کار شما می باشد را انتخاب کنید.
چاپ درشهر دارای انواع مختلفی از کارت ویزیت ها در ابعاد و سایزهای مختلف با مجهزترین دستگاه ها و بهترین رنگ ها این قابلیت را دارد که بتواند برای کسب کار شما بهترین کارت ویزیت را طراحی و چاپ کند.همچنین شما می توانید با نازل ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن کارت ویزیت خود را تحویل بگیرید

برای ارسال عکس و ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت برروی دکمه زیر کلیک کنید

و یا برای ارتباط با ما، و دریافت شماره تماس ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید.